WhatsApp

Patīk pašam rūpēties par sava auto izskatu - tad tu esi #patssevditeileris !!! Mēs arī esam diteilinga fani! Auto mazgāšana nav pārāk sarežģīts darbs, tā ir vairāk attieksme un uzmanība detaļām, bet ir vērtīgi zināt kā pareizi rūpēties par savu auto, lai to saglabātu nevainojamā izskatā.


09. Februārī mēs aicinām Jūs piedalīties seminārā - #PATSSEVDITEILERIS par tēmu AUTO VIRSBŪVES MAZGĀŠANA.


Semināra programma:
1. Ievads auto mazgāšanā
2. Netīrumi, to tipi un izcelsme
3. Rūpīgas auto mazgāšanas pamatprincipi
4. Auto mazgāšanas secība
5. Atbilstošu auto kopšanas līdzekļu izvēle
6. Ievads virsbūves aizsardzības līdzekļu pasaulē (vaski, “tefloni”, “keramikas” utt)

SEMINĀRA LAIKS UN VIETA: 09 Februāris 2020 pulkst. 10.00 - AUTO MAZGĀŠANAS KOMPLEKSS MITA X AUTO - SLOKAS IELA 124, RĪGA


VIENREIZĒJA IESPĒJA – uzreiz pēc semināra ir iespēja pierezervēt vietu auto mazgāšanas kompleksā, sava auto patstāvīgai mazgāšanai un uzreiz pielietot seminārā iegūtas zināšanas. Līdz pulkst. 17.00 auto kompleksā būs arī mūsu auto kopšanas konsultants kurš pēc iespējas palīdzes katram #patssevditeileris ar konsultācijām tieši viņa auto mazgāšanā. Pieteikt laiku ir iespējams mūsu pieteikuma anketā. Darba vietu skaits ir ierobežots – rezervācija būs pēc principa Pirmais pieteicās – apmaksa – pirmais saņem rezervāciju.


Vietu skaits ir ierobežots, līdz ar to mums ir svarīgi lai tie kuri piesakās tiešām ierodas, lai piesakoties būtu motivācija arī atbraukt, mēs piemērosim pieteikšanas maksu. Pieteikšanas maksa 10EUR, bet katrs dalībnieks saņems bezmaksas auto kopšanas līdzekļus 10 EUR vērtībā.


Mēģināsim organizēt arī tīrīšanas līdzekļu iegādi pasākuma laikā.


Lai pieteiktos aizpildiet pieteikšanās anketu – https://forms.gle/BVdTXbWZy6aJT2sw5

Tālrunis jautājumiem 25429429

Product added to wishlist

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk>