Lai automašīna vienmēr labi izskatītos un priecētu savu īpašnieku un pasažierus ir svarīgi rūpēties par tās ārējo un iekšējo vizuālo stāvokli. Lai to panāktu, būtiski ir izmantot kvalitatīvu auto kosmētiku. Labai auto ķīmijai jābūt ne tikai efektīvai tīrīšanas un aizsardzības ziņā, bet arī pēc iespējas mazāk jākaitē apkārtējai videi un cilvēka veselībai.

 

Mūsu veikalā plašā sortimentā ir pieejami profesionālie auto kopšanas līdzekļi no pasaules slavenajiem auto ķīmijas ražotājiem Chemical Guys, SOFT99, RR Customs, Krauss, Menzerna, Torq un citiem. Papildus auto kosmētikai, mēs piedāvājam specializētus auto kopšanas piederumus, kas atvieglo  tīrīšanas procesu un ļauj iztīrīt arī grūti aizsniedzamas vietas.

 

Mūsu ilggadēja pieredze auto kopšanas jomā ļauj mums izvēlēties vislabāko auto ķīmiju, auto kopšanas līdzekļus un aksesuārus.

 

Mēs vienmēr palīdzam mūsu klientiem izvēlēties labākos produktus aktuālajam auto kopšanas mērķim, lai priecētu gan auto izskats, gan arī sajūtas, kas rodas mašīnā braucot. Runā, ka kad auto ir tikko iztīrīts, tas brauc labāk un ātrāk.

 

Zvaniet un brauciet ciemos!

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot mājaslapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu noteikumiem